A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elvana Gjata

Puthe ➡ Baciare

 Shqip ➡  Italisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Anny


Puthe

A ka mundësi një foto me e bo bashkë?
A ka mundësi kur ta shohësh, me bo like?
A ka mundësi me u taku një ditë të dy?
T'jemi vetëm me u pa sy me sy

Këtu ka shumë njerëz, unë vetëm ty po t'shoh
Këtu ka shumë njerëz, unë vetëm ty po t'njoh
Këtu ka shumë njerëz, por jo nuk është problem
Diçka e madhe vetëm për ty po vjen

Po vjen, po vjen
Ngadale!
Po vjen, po vjen
Ngadale!
Po vjen, po vjen
Ngadale!

1,2,3
Puthe!
Puthe!
(Jepi) Puthe!
Puthe!

A ka mundësi sot vetëm n'ajër t'rrim?
Hidhu me mu fort si n'trampolinë
Edhe nëse sukses për ty s'ka
S'ke nevoj me dal nga vetja

Këtu ka shumë njerëz, unë vetëm ty po t'shoh
Këtu ka shumë njerëz, unë vetëm ty po t'njoh
Këtu ka shumë njerëz, por, jo, nuk është problem
Diçka e madhe vetëm për ty po vjen

Po vjen, po vjen
Ngadale!
Po vjen, po vjen
Ngadale!
Po vjen, po vjen
Ngadale!

1,2,3
Puthe!
Puthe!
(Jepi) Puthe!
Puthe!

N'ajër rri ti
Edhe mos fik, fik, as edhe një motor
Nuk ka njeri që s'do me i!-i!
Baby won't some more

N'ajër rri ti
Edhe mos fik, fik, as edhe një motor
Nuk ka njeri që s'do me i!-i!
Baby won't some more

Po vjen, po vjen
Ngadale!
Po vjen, po vjen
Ngadale!
Po vjen, po vjen
Ngadale!

Puthe!
(Jepi) Puthe!
Puthe!
Puthe!
Puthe!
(Jepi) Puthe!
Puthe!


Baciare

possiamo fare una foto insieme
puoi fare mi piace quando mi vedrai
è possibile vederci un giorno assieme
solamente per guardarsi negli occhi a vicenda
qui c'è troppa gente vedo solo te
qui c'è troppa gente ma conosco solo te
qui c'è troppa gente ma non mi preoccupa
una bellissima cosa sta per arrivare solo per te
sta per arrivare
adagio
sta per arrivare
adagio
sta per arrivare
adagio
uno due tre bacia lei
bacia lei
no bacia lei
bacia lei
è permesso di stare all'aria aperta
buttati con me in alto come al trampolino
comunque vada per te non c'è successo
ma non chiuderti in te stesso
qui c'è troppa gente io vedo solo te
qui c'è troppa gente ma conosco solo te
qui c'è troppa gente ma non mi preoccupa
una bellissima cosa sta per arrivare solo per te
sta per arrivare
adagio
sta per arrivare
adagio
sta per arrivare
adagio
uno due tre bacia lei
bacia lei
no bacia lei
bacia lei
bacia lei
stai in aria
e non spegnere nessun motore
non c'è nessuno che vuole allontanarsi
amore voglio di più
stai in aria
e non spegnere nessun motore
non c'è nessuno che vuole allontanarsi
amore voglio di più
sta per arrivare
adagio
sta per arrivare
adagio
sta per arrivare
adagio
bacia lei
no bacia lei
bacia lei
bacia lei
bacia lei
no bacia lei
bacia lei.

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018