A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elvana Gjata

Puthe ➡ Kiss It

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Alotoflance


Puthe

A ka mundësi një foto me e bo bashkë?
A ka mundësi kur ta shohësh, me bo like?
A ka mundësi me u taku një ditë të dy?
T'jemi vetëm me u pa sy me sy

Këtu ka shumë njerëz, unë vetëm ty po t'shoh
Këtu ka shumë njerëz, unë vetëm ty po t'njoh
Këtu ka shumë njerëz, por jo nuk është problem
Diçka e madhe vetëm për ty po vjen

Po vjen, po vjen
Ngadale!
Po vjen, po vjen
Ngadale!
Po vjen, po vjen
Ngadale!

1,2,3
Puthe!
Puthe!
(Jepi) Puthe!
Puthe!

A ka mundësi sot vetëm n'ajër t'rrim?
Hidhu me mu fort si n'trampolinë
Edhe nëse sukses për ty s'ka
S'ke nevoj me dal nga vetja

Këtu ka shumë njerëz, unë vetëm ty po t'shoh
Këtu ka shumë njerëz, unë vetëm ty po t'njoh
Këtu ka shumë njerëz, por, jo, nuk është problem
Diçka e madhe vetëm për ty po vjen

Po vjen, po vjen
Ngadale!
Po vjen, po vjen
Ngadale!
Po vjen, po vjen
Ngadale!

1,2,3
Puthe!
Puthe!
(Jepi) Puthe!
Puthe!

N'ajër rri ti
Edhe mos fik, fik, as edhe një motor
Nuk ka njeri që s'do me i!-i!
Baby won't some more

N'ajër rri ti
Edhe mos fik, fik, as edhe një motor
Nuk ka njeri që s'do me i!-i!
Baby won't some more

Po vjen, po vjen
Ngadale!
Po vjen, po vjen
Ngadale!
Po vjen, po vjen
Ngadale!

Puthe!
(Jepi) Puthe!
Puthe!
Puthe!
Puthe!
(Jepi) Puthe!
Puthe!


Kiss It

Is it possible to take a photo together?
Is it possible when you see it, to press "like"?
Is it possible we can meet one day?
To be just us and see eye-to-eye.
Here there are lots of people, I can only see you
Here there are lots of people, I only know you
Here there are lots of people, but that's not a problem
Something big is coming only for you
It's coming, it's coming
Slowly
It's coming, it's coming
Slowly
It's coming, it's coming
Slowly
1 2 3
Kiss it!
Kiss it!
Come on, kiss it!
Kiss it!
Is it possible to stay in the air today?
Jump hard with me like on a trampoline
And even if there is no success for you
There's no need to lose yourself
Here there are lots of people, I can only see you
Here there are lots of people, I only know you
Here there are lots of people, but that's not a problem
Something big is coming only for you
It's coming, it's coming
Slowly
It's coming, it's coming
Slowly
It's coming, it's coming
Slowly
1 2 3
Kiss it!
Kiss it!
Come on, kiss it!
Kiss it!
Stay in the air
And don't shut down, period, any motors
There's nobody that doesn't want to leave
Baby want some more
Stay in the air
And don't shut down, period, any motors
There's nobody that doesn't want to leave
Baby want some more
It's coming, it's coming
Slowly
It's coming, it's coming
Slowly
It's coming, it's coming
Slowly
Kiss it!
Come on, kiss it!
Kiss it!
Kiss it!
Kiss it!
Come on, kiss it!
Kiss it!

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018