A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elvana Gjata

Puthe ➡ Küss Sie

 Shqip ➡  Gjermanisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Nrmca93


Puthe

A ka mundësi një foto me e bo bashkë?
A ka mundësi kur ta shohësh, me bo like?
A ka mundësi me u taku një ditë të dy?
T'jemi vetëm me u pa sy me sy

Këtu ka shumë njerëz, unë vetëm ty po t'shoh
Këtu ka shumë njerëz, unë vetëm ty po t'njoh
Këtu ka shumë njerëz, por jo nuk është problem
Diçka e madhe vetëm për ty po vjen

Po vjen, po vjen
Ngadale!
Po vjen, po vjen
Ngadale!
Po vjen, po vjen
Ngadale!

1,2,3
Puthe!
Puthe!
(Jepi) Puthe!
Puthe!

A ka mundësi sot vetëm n'ajër t'rrim?
Hidhu me mu fort si n'trampolinë
Edhe nëse sukses për ty s'ka
S'ke nevoj me dal nga vetja

Këtu ka shumë njerëz, unë vetëm ty po t'shoh
Këtu ka shumë njerëz, unë vetëm ty po t'njoh
Këtu ka shumë njerëz, por, jo, nuk është problem
Diçka e madhe vetëm për ty po vjen

Po vjen, po vjen
Ngadale!
Po vjen, po vjen
Ngadale!
Po vjen, po vjen
Ngadale!

1,2,3
Puthe!
Puthe!
(Jepi) Puthe!
Puthe!

N'ajër rri ti
Edhe mos fik, fik, as edhe një motor
Nuk ka njeri që s'do me i!-i!
Baby won't some more

N'ajër rri ti
Edhe mos fik, fik, as edhe një motor
Nuk ka njeri që s'do me i!-i!
Baby won't some more

Po vjen, po vjen
Ngadale!
Po vjen, po vjen
Ngadale!
Po vjen, po vjen
Ngadale!

Puthe!
(Jepi) Puthe!
Puthe!
Puthe!
Puthe!
(Jepi) Puthe!
Puthe!


Küss Sie

Könnten wir zusammen ein Foto machen?
Könntest du es, wenn du es siehst, liken?
Könnten wir uns einen Tag beide treffen?
Damit wir alleine sind, um uns von Gesicht zu Gesicht zu sehen.
Hier gibt es viele Leute, ich sehe nur dich.
Hier gibt es viele Leute, ich kenne nur dich.
Hier gibt es viele Leute, aber nein, das ist kein Problem.
Etwas großes kommt nur für dich.
Es kommt, es kommt
langsam
Es kommt, es kommt
langsam
Es kommt, es kommt
langsam
1,2,3
Küss sie!
Küss sie!
Los, küss sie!
Küss sie!
Könnten wir nur heute in der Luft bleiben?
Spring mit mir wie auf dem Trampolin
Auch wenn es keinen Erfolg für dich gibt
Du musst nicht aus dir herauskommen.
Hier gibt es viele Leute, ich sehe nur dich.
Hier gibt es viele Leute, ich kenne nur dich.
Hier gibt es viele Leute, aber nein, das ist kein Problem.
Etwas großes kommt nur für dich.
Es kommt, es kommt
langsam
Es kommt, es kommt
langsam
Es kommt, es kommt
langsam
1,2,3
Küss sie!
Küss sie!
Los, küss sie!
Küss sie!
Bleib du in der Luft
und schalte keinen einzigen Motor aus
Es gibt niemanden, der nicht weg will
Baby ich will mehr
Bleib du in der Luft
und schalte keinen einzigen Motor aus
Es gibt niemanden, der nicht weg will
Baby ich will mehr
Es kommt, es kommt
langsam
Es kommt, es kommt
langsam
Es kommt, es kommt
langsam
Küss sie!
Los, küss sie!
Küss sie!
Küss sie!
Küss sie!
Los, küss sie!
Küss sie!

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018