A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elvana Gjata

Puthe ➡ Öp Onu

 Shqip ➡  Turqisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Turkoo


Puthe

A ka mundësi një foto me e bo bashkë?
A ka mundësi kur ta shohësh, me bo like?
A ka mundësi me u taku një ditë të dy?
T'jemi vetëm me u pa sy me sy

Këtu ka shumë njerëz, unë vetëm ty po t'shoh
Këtu ka shumë njerëz, unë vetëm ty po t'njoh
Këtu ka shumë njerëz, por jo nuk është problem
Diçka e madhe vetëm për ty po vjen

Po vjen, po vjen
Ngadale!
Po vjen, po vjen
Ngadale!
Po vjen, po vjen
Ngadale!

1,2,3
Puthe!
Puthe!
(Jepi) Puthe!
Puthe!

A ka mundësi sot vetëm n'ajër t'rrim?
Hidhu me mu fort si n'trampolinë
Edhe nëse sukses për ty s'ka
S'ke nevoj me dal nga vetja

Këtu ka shumë njerëz, unë vetëm ty po t'shoh
Këtu ka shumë njerëz, unë vetëm ty po t'njoh
Këtu ka shumë njerëz, por, jo, nuk është problem
Diçka e madhe vetëm për ty po vjen

Po vjen, po vjen
Ngadale!
Po vjen, po vjen
Ngadale!
Po vjen, po vjen
Ngadale!

1,2,3
Puthe!
Puthe!
(Jepi) Puthe!
Puthe!

N'ajër rri ti
Edhe mos fik, fik, as edhe një motor
Nuk ka njeri që s'do me i!-i!
Baby won't some more

N'ajër rri ti
Edhe mos fik, fik, as edhe një motor
Nuk ka njeri që s'do me i!-i!
Baby won't some more

Po vjen, po vjen
Ngadale!
Po vjen, po vjen
Ngadale!
Po vjen, po vjen
Ngadale!

Puthe!
(Jepi) Puthe!
Puthe!
Puthe!
Puthe!
(Jepi) Puthe!
Puthe!


Öp Onu

Birlikte resim çekinmemiz mümkün mü?
Gördüğün zaman "beğen"e basman mümkün mü?
Bir gün buluşmamız mümkün mü?
Sadece biz bize olmamız ve göz göze gelmemiz...
Burada bir çok insan var, ben sadece seni görebilirim
Burada bir çok insan var, ben sadece seni biliyorum
Burada bir çok insan var, ama bu sorun değil
Büyük bir şey sadece senin için geliyor.
Geliyor, geliyor
Yavaşça
Geliyor, geliyor
Yavaşça
Geliyor, geliyor
Yavaşça
1, 2, 3
Öp onu!
Öp onu!
Hadi, öp onu!
Öp onu!
Bugün havada kalmak mümkün mü?
Son gücünde zıpla benimle trambolinde gibi
Ve başarısız olsan bile
Kendini kaybetmene gerek yok
Burada bir çok insan var, ben sadece seni görebilirim
Burada bir çok insan var, ben sadece seni biliyorum
Burada bir çok insan var, ama bu sorun değil
Büyük bir şey sadece senin için geliyor.
Geliyor, geliyor
Yavaşça
Geliyor, geliyor
Yavaşça
Geliyor, geliyor
Yavaşça
1, 2, 3
Öp onu!
Öp onu!
Hadi, öp onu!
Öp onu!
Havada kal
Ve durdurma, süreyi, hiç bir motoru
Kimse buradan ayrılmak istemiyor
Bebeğim biraz daha istiyorum
Havada kal
Ve durdurma, süreyi, hiç bir motoru
Kimse buradan ayrılmak istemiyor
Bebeğim biraz daha istiyorum
Geliyor, geliyor
Yavaşça
Geliyor, geliyor
Yavaşça
Geliyor, geliyor
Yavaşça
Öp onu!
Hadi, öp onu!
Öp onu!
Öp onu!
Öp onu!
Hadi, öp onu!
Öp onu!

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018