A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elvana Gjata Feat. Bruno

Love Me ➡ Liebe Mich

 Shqip ➡  Gjermanisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Lola


Love Me

[Bruno:]
Nuk du tjetër, nuk du tjetër
je vetem ti je
zemrën edhe shpirtin tim e ke
jetës time, jetës time
ti kuptim i dhe
nuk bëjmë dot pa njëri-tjetrin ne

[Elvana:]
Se më je, më je, më je ti
çdo ndjesi për mua je ti
ti gjithmonë pranë vetes
do më kesh
mjafton vetëm të më duash
dhe sa herë të ma thuash
do ta them njësoj
dhe unë çdo herë

REF. 2x:
Love me, Love me
Love me, Love me
Love me, Love me

[Bruno:]
Nuk du tjetër, nuk du tjetër
je vetem ti je
zemrën edhe shpirtin tim e ke
jetës time, jetës time
ti kuptim i dhe
nuk bëjmë dot pa njëri-tjetrin ne

[Elvana:]
Sa më njeh, më njeh, më njeh ti
jam me ty aty ku je ti
s'do të them adio asnjëherë
Sa herë unë të kam lënduar
prapë unë të kam shëruar
dashuria ndodh vetëm një herë

REF. 4x:
Love me, Love me
Love me, Love me
Love me, Love me


Liebe Mich

[Bruno]:
Ich will keine andere, ich will keine andere
Es bist nur du
Mein Herz und meine Seele hast du
Meinem Leben, meinem Leben
hast du einen Sinn gegeben
Wir machen nichts ohne den anderen

[Elvana]:
Weil du es für mich, du es für mich, du es für mich bist
jedes Gefühl bist du für mich
Du wirst mich immer neben dir haben
Es reicht nur mich zu lieben
und wie oft du es mir sagst
sage ich dasselbe auch jedes mal

REFRAIN 2x:
Love me, Love me
Love me, Love me
Love me, Love me

[Bruno]:
Ich will keine andere, ich will keine andere
Es bist nur du
Mein Herz und meine Seele hast du
Meinem Leben, meinem Leben
hast du einen Sinn gegeben
Wir machen nichts ohne den anderen

[Elvana]:
Wie du mich kennst, du mich kennst, du mich kennst
Ich bin dort wo du bist
Ich werde nie Adieu zu dir sagen
Wie oft habe ich dich verletzt
und wieder habe ich dich geheilt
Liebe geschieht nur einmal

REFRAIN 4x:
Love me, Love me
Love me, Love me
Love me, Love me

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018