A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elvana Gjata Feat. Bruno

Love Me ➡ Love Me

 Shqip ➡  Italisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  23

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Fatjona


Love Me

[Bruno:]
Nuk du tjetër, nuk du tjetër
je vetem ti je
zemrën edhe shpirtin tim e ke
jetës time, jetës time
ti kuptim i dhe
nuk bëjmë dot pa njëri-tjetrin ne

[Elvana:]
Se më je, më je, më je ti
çdo ndjesi për mua je ti
ti gjithmonë pranë vetes
do më kesh
mjafton vetëm të më duash
dhe sa herë të ma thuash
do ta them njësoj
dhe unë çdo herë

REF. 2x:
Love me, Love me
Love me, Love me
Love me, Love me

[Bruno:]
Nuk du tjetër, nuk du tjetër
je vetem ti je
zemrën edhe shpirtin tim e ke
jetës time, jetës time
ti kuptim i dhe
nuk bëjmë dot pa njëri-tjetrin ne

[Elvana:]
Sa më njeh, më njeh, më njeh ti
jam me ty aty ku je ti
s'do të them adio asnjëherë
Sa herë unë të kam lënduar
prapë unë të kam shëruar
dashuria ndodh vetëm një herë

REF. 4x:
Love me, Love me
Love me, Love me
Love me, Love me


Love Me

Bruno:
Non voglio un'altra, non voglio un' altra
Sei solo tu sei
Hai il mio cuore e la mia anima
Alla mia vita, alla mia vita
Tu le dai un senso
Non facciamo niente senza l'un l'altro

Elvana:
Se mi sei, mi sei, mi sei tu
Ogni sensazione per me sei tu
Sempre con te
Mi avrai
Basta solo che mi amerai
E che sempre mi dirai
Te lo dirò uguale
anche io sempre

Ritornello 2*:
Amami, amami
Amami, amami
Amami, amami

Bruno:
Non voglio un'altra, non voglio un'altra
Sei solo tu, tu sei
Hai il mio cuore e la mia anima
Alla mia vita, alla mia vita
Tu le dai un senso
Non facciamo niente senza l'un l'altro noi

Elvana :
Quanto mi conosci, mi conosci, mi conosci tu
Sono con te, lì dove sei tu
Non ti dirò mai addio
Quante volte io ti ho fatto male,
sempre io ti ho curato
l'amore avviene solo una volta

Ritornello 4*:
Amami, amami
Amami, amami
Amami, amami

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018