A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elvana Gjata Feat. Bruno

Love Me ➡ Sev Beni

 Shqip ➡  Turqisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »


Love Me

[Bruno:]
Nuk du tjetër, nuk du tjetër
je vetem ti je
zemrën edhe shpirtin tim e ke
jetës time, jetës time
ti kuptim i dhe
nuk bëjmë dot pa njëri-tjetrin ne

[Elvana:]
Se më je, më je, më je ti
çdo ndjesi për mua je ti
ti gjithmonë pranë vetes
do më kesh
mjafton vetëm të më duash
dhe sa herë të ma thuash
do ta them njësoj
dhe unë çdo herë

REF. 2x:
Love me, Love me
Love me, Love me
Love me, Love me

[Bruno:]
Nuk du tjetër, nuk du tjetër
je vetem ti je
zemrën edhe shpirtin tim e ke
jetës time, jetës time
ti kuptim i dhe
nuk bëjmë dot pa njëri-tjetrin ne

[Elvana:]
Sa më njeh, më njeh, më njeh ti
jam me ty aty ku je ti
s'do të them adio asnjëherë
Sa herë unë të kam lënduar
prapë unë të kam shëruar
dashuria ndodh vetëm një herë

REF. 4x:
Love me, Love me
Love me, Love me
Love me, Love me


Sev Beni

[Bruno:]
Başka birini istemiyorum, başka birini istemiyorum sadece sen
sadece sen benim kalbimsin ve ruhumsun ve hayatıma sahipsin
hayatıma bir anlam verdin ve birbirimiz olmadan yapamayız

[Elvana:]
Çünkü sen benim için oradasın,
benim için benim için benim için tüm hislerimsin ve beni hep yanında bulacaksın,
beni sevmen için bu yeterli ve bana kaç kere sorduğunun önemi yok her zaman aynı şeyi söyleyeceğim.

[REF.] x2
Sev beni, sev beni sev beni,
sev beni sev beni, sev beni

[Bruno:]
Başka birini istemiyorum, başka birini istemiyorum sadece sen
sadece sen benim kalbimsin ve ruhumsun ve hayatıma sahipsin
hayatıma bir anlam verdin ve birbirimiz olmadan yapamayız

[Elvana:]
Beni biliyorsun, biliyorsun,
biliyorsun, nerede olursan ol seninleyim
Sana hoşçakal demeyeceğim,
canını çok yakmıştım ve yeniden yaptım, aşk sadece bir kez olur.

[REF.] x3

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018