A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elvana Gjata

Njesoj ➡ Simili

 Shqip ➡  Italisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Anny


Njesoj

Më mbaj
Me vete më mbaj
A jam sot, a jam sot
Si isha dje, si isha dje
Në zemër dhe në mëndje
E di që ti m'do
E di që ti m'do
Dhe pse s'jemi bashkë
E di që ti m'do
Ne jemi njësoj, ne jemi njësoj
Dhe pse larg më ke
Ne jemi njësoj

[Ref.:] (x2)
Shpirti po më digjet
Me t'parë
Se shumë vështirë e kam unë
Me t'fal
Sytë që s'po të shohin
M'janë tharë
Se jemi ndarë, se jemi ndarë

Se ti gjithmonë m'ke dashtë mbas vetes
Unë njësoj t'kom dashtë mbas vetes
Edhe kur... (shhh) mbas vetes
Gjithmonë mbas vetes
Se unë e di
Sa më do ti, unë e di
Bëhet më mirë
Një dite do bëhet edhe më mirë
Psycho për ty
Unë jam psycho për ty
Psycho jemi të dy
Njësoj të dy, njësoj të dy
Jo, ti mos e mendo
Asnjëherë, jo, mos e mendo
Se nuk t'harroj unë ty

[Ref.:] (x2)
Shpirti po më digjet
Me t'parë
Se shumë vështirë e kam unë
Me t'fal
Sytë që s'po të shohin
M'janë tharë
Se jemi ndarë, se jemi ndarë


Simili

stai qui
stai qui con me
come sto oggi come sto oggi
com'era ieri com'era ieri
pensandoci col cuore e la testa
lo so che mi ami
lo so che mi ami
anche se non stiamo assieme
lo so che tu mi ami
noi siamo simili siamo simili
anche se sono lontana da te
noi siamo simili
il cuore mi piange mentre ti vedo
e pensandoci non ce la faccio a perdonarti
i miei occhi non guardano più
perché non ci vedo più
perché siamo separati
siamo separati
perché tu sempre mi volevi accanto
anch'io ugualmente ti ho voluto accanto a me
anche quando eri accanto a me
sempre accanto a me
perché lo so che tu mi vuoi lo so
sarà meglio
un giorno sarà ancora meglio
pazza di te
pazza di te lo sono
stiamo impazzendo entrambi
simili entrambi simili entrambi
non pensare per niente
no tu non pensarci mai
perché non mi scorderò di te
il cuore mi piange mentre ti vedo
e pensandoci non ce la faccio a perdonarti
i miei occhi non guardano più
perché non ci vedo più
perché siamo separati
siamo separati.

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018