A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Elvana Gjata - Te Kam Xhan


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  25

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/11/2005

2005-11-11T00:00:00

Muzika & Teksti:

Flori Mumajesi

Këngë e albumit:

"Hiti '06"

Këngë e albumit:

"Mames"

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2005


Nuk mundem të t'harroj
të vi e të kërkoj
ku je se di
të flas e s'më dëgjon
një puthje po shijon
s'jam unë ajo

Ti ndoshta se kupton
asgjë nuk më pengon
të ndjej nuk di
a më beson je një
në një milion
e di e di e di

ref(2x)
Amane o haman të kam
shpirt e të kam xhan
amane oh aman jo si ty
tjetër nuk kam

Nuk mundem të t'harroj
të vi e të kërkoj
ku je se di
të flas e s'më dëgjon
një puthje po shijon
s'jam unë ajo

ref(4x)
Amane o haman të kam
shpirt e të kam xhan
amane oh aman jo si ty
tjetër nuk kam


Ky tekst u dërgua nga Florinda   Annonim
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018