A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Elvana Gjata - Mos U Fsheh


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2008

2008-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Mames"


Jam nje poezi e flakur nje kujtim qe koha ndjen ngadal.
do te mbroj me frymen time ty..prit..prit fli dhe pak,
mos u zgjo esht erresire.
mos e shkel ti shpirtin tim, hena hesht shkretetire nuk me thua lamtumir

Ref:
Mos u fsheh se ti je gjithqka per mua... ti je zot, ti je drit jam me ty vetem vetem mos ik (2 herë)

Do te zhdukem me kujtime zjarri trupin do me djeg kte nat.. kte nat
do te ndjek ty hija ime zemer dhe do te prek ngadal
mos u zgjo esht ersire.
mos e shkel ti shpirtin tim,hena eshte shkretetire nuk me thua lamtumir

Ref:
Mos u fsheh se ti je gjthqka per mua... ti je zot, ti je drit jam me ty vetem vetem mos ik (2 here)

Ti je zot per mua, ti je drit zemer, ti jo mos ik

Mos u fsheh se ti je gjithqka per mua... ti je zot, ti je drit jam me ty vetem, vetem mos ik.

Mos u fsheh se ti je gjithqka per mua ti je zot, ti je drit jam me ty vetem, vetem mos ik

Mos u fsheh…


Ky tekst u dërgua nga  linnda
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018