A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Elvana Gjata - Turn You On


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  17

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/12/2009

2009-12-14T00:00:00

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres '09"

Këngë e albumit:

"Afer Dhe Larg"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2009
FLORI:
turn u on,on in the world
this music makes u feel so special
turn u on,on in the world
this music makes u feel so special

Elvana Gjata:
Dua sot te harroj
dua sot te kaloj me lart
edhe nese gaboj
nuk kam friik te jetoj kete nate

2x
I can turn u on on on
something like that that that

so i can turn u on on on
something like that that that

I can turn u on on on
something like that that that

2x
Dua sot te harroj,
dua sot te kaloj me lart
edhe nese gaboj
nuk kam frike te jetoj kete nate

2x
I can turn u on on on
something like that that that

so i can turn u on on on
something like that that that

I can turn u on on on
something like that that that

Dua sot te harroj,
dua sot te kaloj me lart
edhe nese gaboj,
nuk kam frike te jetoj kte nate

FLORI:
turn u on,on in the world
this music makes u feel so special
turn u on,on in the world
this music makes u feel so special

Elvana Gjata:
2x
Dua sot te harroj,
dua sot te kaloj me lart
edhe nese gaboj
nuk kam frike te jetoj kte nate

Oooohh oooo oooohh...


Ky tekst u dërgua nga Vjosa   saramk   hotty
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018