A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Elvana Gjata - A Ke Ti Zemër


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  62

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/07/2010

2010-07-16T17:20:41

Muzika & Teksti:

Flori Mumajesi

Video Produksioni:

Entermedia

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres"

Këngë e albumit:

"Afer Dhe Larg"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2010
A ke ti zemër? zemër...
të duash një femër? femër... (A ke ti? A ke ti?)

E di... s'jemi njësoj
sado që të them unë
S'mundem më jo
Mos më dëgjo!
E di... unë i kuptoj gabimet e mia...
por ti jo nuk më beson.

REF:
A ke ti zemër? zemër...
të duash një femër? femër... (A ke ti? A ke ti?)
Kur ajo për ty ndryshon.
A ke ti zemër? zemër...
të duash një femër? femër... (A ke ti? A ke ti?)
Kur ajo veç ty të do.

E di... jemi njësoj
Jo, as ti nuk mundesh
asnjë minutë të më harrosh.
E di... unë i kuptoj gabimet e mia...
por ti jo nuk më beson.

REF:
A ke ti zemër? zemër...
të duash një femër? femër... (A ke ti? A ke ti?)
Kur ajo për ty ndryshon.
A ke ti zemër? zemër...
të duash një femër? femër... (A ke ti? A ke ti?)
Kur ajo veç ty të do.


Ky tekst u dërgua nga  vivakosova
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018