A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Elvana Gjata - Mengjesi I Kesaj Here


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  41

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/06/2014

2014-06-20T21:28:23

Muzika & Teksti:

Flori Mumajesi

Këngë e albumit:

"Acoustic Live Sessions Ep"
Mëngjesi i kësaj here,
të shtrir vetëm më gjen
Sepse ai ka ikur
dhe ndoshta më nuk vjen
Mëngjesi i kësaj here,
të shtrirë vetëm më gjen
Si s'të erdhi pak gjynah,
të më lije vetëm
Mëndja zemër çfarë të tha
kur e mbylle derën

REF. x2:
Nuk dot them asnjë mallkim për ty
Nuk dot them asnjë urim për ty
Do mbetem unë ajo, ajo
Që zemrën ja lëndove

Si s'të erdhi pak gjynah,
të më lije vetëm
Mëndja zemër çfarë të tha
kur e mbylle derën

REF. x2:
Nuk dot them asnjë mallkim për ty
Nuk dot them asnjë urim për ty
Do mbetem unë ajo, ajo
Që zemrën ja lëndove


Ky tekst u dërgua nga Fatime
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018