A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Elvana Gjata - Love Me  (Feat. Bruno)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  643

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/07/2015

2015-07-14T18:00:03

Featuring

Bruno

Muzika & Teksti:

Flori Mumajesi

Orkestrimi:

Threedots

Pjesëmarrëse në

Top Music Awards 2016

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2015
[Bruno:]
Nuk du tjetër, nuk du tjetër
je vetem ti je
zemrën edhe shpirtin tim e ke
jetës time, jetës time
ti kuptim i dhe
nuk bëjmë dot pa njëri-tjetrin ne

[Elvana:]
Se më je, më je, më je ti
çdo ndjesi për mua je ti
ti gjithmonë pranë vetes
do më kesh
mjafton vetëm të më duash
dhe sa herë të ma thuash
do ta them njësoj
dhe unë çdo herë

REF. 2x:
Love me, Love me
Love me, Love me
Love me, Love me

[Bruno:]
Nuk du tjetër, nuk du tjetër
je vetem ti je
zemrën edhe shpirtin tim e ke
jetës time, jetës time
ti kuptim i dhe
nuk bëjmë dot pa njëri-tjetrin ne

[Elvana:]
Sa më njeh, më njeh, më njeh ti
jam me ty aty ku je ti
s'do të them adio asnjëherë
Sa herë unë të kam lënduar
prapë unë të kam shëruar
dashuria ndodh vetëm një herë

REF. 4x:
Love me, Love me
Love me, Love me
Love me, Love me


Ky tekst u dërgua nga EldaKartolina (3)

2018-05-04 15:10:05
Love me, Love me
Love me, Love me
Love me, Love me
2018-02-15 12:55:25
Sa më njeh, më njeh, më njeh ti
jam me ty aty ku je ti
s'do të them adio asnjëherë
Sa herë unë të kam lënduar
prapë unë të kam shëruar
dashuria ndodh vetëm një herë
2017-12-25 11:25:38
nuk du tjeter, nuk du tjeter
je vetem ti je
zemren edhe shpirtin tim e ke
jetes time,jetes time
ti kuptim i dhe
nuk bejme dot pa njeri-tjetrin ne

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018