A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Elvana Gjata - Më Fal


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  176

Komente nga Fansat

2 🔥🔥

05/02/2018

2018-02-05T00:27:35

Muzika:

Pirro Çako

Muzika & Teksti:

Elvana Gjata

Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Këngë e albumit:

"3"
S'ma fal ti...
unë e di më shumë ku të kam vrarë
nuk desha... besomë nuk desha.
S'ma fal ti...
unë s'u bëra kurrë si ti ke dasht'
si ti ke dasht',
si ti ke dasht'
si ti ke dasht'
Si një mallkim, një mallkim

Sot dua të të them më fal
asgjë më shumë, njeri unë jam
Mos gjyko ti zemra ime, se kush e di
Ndoshta dhe më keq do bëje ti.

Harrohet, oh sa shpejt harrohet cdo e mirë
jo e keqja, jo e keqja
Mësohet, kam mësuar shumë nga cdo gabim
nuk guxoj te mendoj dhe njëherë
të lëndoj unë ty

Sot dua të të them më fal
asgjë më shumë, njeri unë jam
Mos gjyko ti zemra ime, se kush e di
Ndoshta dhe më keq do bëje ti
Ndoshta dhe më keq do bëje ti.

Mos gjyko ti zemra ime, se kush e di
Ndoshta dhe më keq do bëje ti
Ndoshta dhe më keq do bëje ti


Ky tekst u dërgua nga NancyKartolina (3)

U krijua nga Albania 2018-06-10 16:43:38
Sot dua të të them më fal
asgjë më shumë,njeri unë jam
Mos gjyko ti zemra ime
se kush e di
Ndoshta dhe më keq do bëje ti
U krijua nga TinaM 2018-02-23 00:10:32
S'ma fal ti...
unë e di më shumë ku të kam vrarë
nuk desha... besomë nuk desha.
S'ma fal ti...
unë s'u bëra kurrë si ti ke dasht'
si ti ke dasht',
U krijua nga aida 2018-02-12 12:01:56
Sa shpejt harrohet cdo e mirë
jo e keqja, jo e keqja ..

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018