A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Elvana Gjata - Off Guard  (Feat. Ty Dolla Sign)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  41

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/04/2018

2018-04-06T11:00:41

[Chorus: Elvana ft Ty Dolla $ign]
Yeah you know you got me
off guard, off guard, off guard
Why you gotta make it
so hard, so hard, so hard
How you wake up in my heart?
I wasn't trying to meet nobody
Sucker Punch me with love
Yeah you know you got me
off guard,
off guard, off guard
How you wake up in my heart?

[Verse 1: Elvana]
Caught me slipping with my guard down
Swear I had been in it all
Thought you would've gave up by now
But I see you ain't clean baby
I ain't never seen it coming,
you was a nigga but ya gone off the Rose
You're a kangaray zipper???
Took advantage of the moment,
we was faded
Might've made it

[Chorus: Elvana ft Ty Dolla $ign]
Yeah you know you got me
off guard,
off guard, off guard
Why you gotta make it
so hard, so hard, so hard
How you wake up in my heart?
I wasn't trying to meet nobody
Sucker Punch me with love
Yeah you know you got me
off guard, off guard,
off guard
How you wake up in my heart?

[Elvana]
Oooh, caught me off guard
Oooh, caught me off guard

[Verse 2: Ty Dolla $ign]
I'd never seen it coming
we were just drinking liquor
Going out that Tanqueray
you a Rose sipper
Ask you for a lighter
you make sure we were lit
I ripped a bump
you hit your cigarette
Out the door then you ask me
where I'm going
Like you was tryna take advantage
of the moment
Next, we was dippin through
my hood bending corners
Moving hella fast


Ky tekst u dërgua nga KristinaKartolina (3)

2018-04-13 18:08:03
off guard, off guard
Why you gotta make it
so hard, so hard, so hard
U krijua nga ERA.ISTREFI 2018-04-12 19:56:49
Caught me slipping with my guard down
Swear I had been in it all
2018-04-08 08:00:50
yeah you know you caught
me off guard off guard
Off guard
Why you gotta make it so
hard so hard so hard

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018