A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elvis Veli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Elvis Veli është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 15 Janar 2018, Elvis Veli publikon videoklipin "21 Gram". Më datë 4 Qershor 2018, Elvis Veli publikon videoklipin "Ne Menyren Time". Më datë 30 Shtator 2018, Vis Veli publikon videoklipin "I Famshem"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Migjen Caka

Art

Baba Majac

Unik Style

Burn (Rap)

Fida

Ibro's

Yakuza

Klajdi Salla

Liricool


Tags: Elvis Veli, Vis Veli

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018