A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ëmbla Elezi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 10 Vjeç
BIOGRAFIA: Ëmbla Elezi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ajo ka dy vjet që këndon dhe aktualisht studion në një akademi artistike. Muzika është pasioni i saj më i madh. Ëmbla ka një karakter të brishtë dhe është shumë e ndjeshme. Kur këndon ajo ndihet e plotësuar dhe ‘The Voice Kids’ për të është mundësia për t’i treguar të gjithëve talentin e saj. Këngëtarët e preferuar të saj janë Alban Skënderaj dhe Venera Lumani. Në vitin 2018, Ëmbla Elezi merr pjesë në Voice Kids Albania....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Desila Myftaraj

Alisia Bajrami

Jasmina Dervishi

Mejba Kadija

Einxher Qose

Anjeza Sejdia

Mei Dallashi

Nisea Panxhi

Natalia Tigani

Sibora Teqja


Tags: Ëmbla Elezi

Ëmbla Elezi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018