A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Eme është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Maj 2004, Eme merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "My Baby Bitch", në bashkëpunim me Diles....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Luxhi

Seza

Big Daddy

Mthirrin Demokrat

Okfire Magjik

Noname

Rill Jay

Buggie

Atn

Nogz


Tags: Eme

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018