A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: EMI është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 25 Maj 2018, EMI publikon videoklipin "112". Më datë 8 Prill 2018, EMI publikon videoklipin "Distance". Më datë 19 Korrik 2018, EMI publikon videoklipin "ZHPT". Më datë 22 Shtator 2018, Dren publikon videoklipin "Mommy", në bashkëpunim me EMI. Më datë 5 Tetor 2018, EMI publikon videoklipin "Lifestyle". Më datë 16 Nëntor 2018, EMI publikon videoklipin "Calibra". Më datë 28 Dhjetor 2018, EMI publikon videoklipin "Hoodlife"...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

I Panjohuri

Dora

Lilem

Ralien

Flow

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Bess (Familia Ideale)

Slitta


Tags: Emi

EMI në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë