A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Emiljano Albania

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Emiljano Albania është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 26 Prill 2017, Emiljano Albania & Brunilda publikojnë videoklipin "Melina". Më datë 11 Janar 2018, Emiljano Albania & Brunilda publikojnë videoklipin "Aroma E Saj". Më datë 7 Maj 2018, Emiljano Albania & Virusi publikojnë videoklipin "Ajo Po Don Cash"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Dora

Flow

Kino

Bess (Familia Ideale)

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Rron Krz

I Panjohuri

J.B.


Tags: Emiljano Albania

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018