A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Emiljano Albania
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1
Këndon kryesisht: hip-hop

Emiljano Albania është këngëtar. Më datë 26 Prill 2017, Emiljano Albania & Brunilda publikojnë videoklipin "Melina".

Më datë 11 Janar 2018, Emiljano Albania & Brunilda publikojnë videoklipin "Aroma E Saj".

Më datë 7 Maj 2018, Emiljano Albania & Virusi publikojnë videoklipin "Ajo Po Don Cash".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018