A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Emiljano Albania & Brunilda - Melina


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/04/2017

2017-04-26T16:00:01


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Melina" kënduar nga Emiljano Albania & Brunilda.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Emiljano Albania & Brunilda i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin