A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Emiljano Dhe Grupi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Emiljano Dhe Grupi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Në vitin 2005, Emiljano Dhe Grupi publikon albumin "Per Gezimet Tuaja 2"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Per Gezimet Tuaja 2 (2005)

Besoj Ne Fjalet E Tua

Adoleshente Te Mashtruan


» Dërgo Një Këngë »


Artistë Të Ngjashëm:

Shpetim Selami

Nimet Sulkaj

Altin Ranxha

Behar Spahiu

Refat Sulejmani

Dule Malindi

Altin Malo

Klordian Rama

Redi Penko

Ledio Arapaj


Tags: Emiljano Dhe Grupi, Emiljano, Emiliano, Emiliano Berati, Lani Brrakes, Lani Brakes

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018