A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Emina Feat. Milica Todorovic

Limunada ➡ Limunata

 Kroacisht ➡  Shqip
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Sero Threedots


Limunada

A nama se pije samo limunada
tamo gde se pleše samba i lambada
ramba ramba, ramba ramba

Emina
Svi mi kažu da si egoista
da si pravi ljubavni fašista
imaš sve al nemaš srce
ti si kao Pablo Eskobar
za ljubav

Milica
Imaš pogled kao terorista
za tvojim stolom služe samo kristal
imaš sve al nemaš dušu
emotivno hendikepiran
za ljubav

A nama se pije samo limunada
jede čokolada negde izvan grada
tamo gde se pleše samba i lambada
romba romba, romba romba

A nama se, A nama se
ramba ramba, ramba ramba

A nama se pije samo limunada
samo limunada,samo limunada

Milica
Svi mi kažu da si hedonista
gledaš kao sadomazohista
imaš sve al nemaš dušu
emotivno hendikepiran
za ljubav

A nama se pije samo limunada
jede čokolada negde izvan grada
tamo gde se pleše samba i lambada
ramba ramba
ramba ramba

A nama se

A nama se pije samo limunada
jede čokolada negde izvan grada
A nama se pije pije ije ije

ramba ramba

A nama se pije samo limunada
jede čokolada negde izvan grada
tamo gde se pleše samba i lambada
ramba ramba
ramba ramba


Limunata

Dhe ne vetem pijme limunate
aty ku kercehet samba dhe lambada
ramba ramba , ramba ramba

Emina
Te gjithe me thojne se je egoist
se ti je nje dashur i vertet fashist
i ke te gjitha por nuk ke zemer
ti je si Pablo Eskobar
per dashni

Milica
Ke nje shikim si terrorist
per tavolinen tende sherbim ka vetem kristal
i ke te gjitha por nuk ke zemer
emocionalisht i hendikepuar
per dashni

Dhe ne vetem pijme limunate
hajme cokollate diku jashte vendit
aty ku kercehet samba dhe lambada
ramba ramba , ramba ramba

Dhe ne jemi, ne jemi
ramba ramba, ramba ramba

Dhe ne vetem pijme limunate
vetem limunate, vetem limunate

Milica
Te gjithe me thojne se ti je hedonist
ke nje shikim se sadomazist
i ke te gjitha por nuk ke zemer
emocionalisht i hendikupuar
per dashni

Dhe ne vetem pijme limunate
hajme cokollate diku jashte vendit
aty ku kercehet samba dhe lambada
ramba ramba , ramba ramba

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018