A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Emra është një produksion shumë i njohur. Në vitin 2013, Produksioni Emra & Produksioni Lyra publikojnë albumin "Top Emra Dhe Lyra". Në vitin 2013, Produksioni Emra publikon albumin "O Zot Faleminderit". Në vitin 2018, Produksioni Emra publikon albumin "Një Selam"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Facebook

Fanpage

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare

Albumet

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

MProduction

Fronmedia

Exe

Entermedia

EMF Creative

Bleri Production

ASHA

5 Stars

Zico Company

Produksioni Yjet


Tags: Emra, Emra Com

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018