A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Enca

Dua ➡ Vreau

 Shqip ➡  Rumanisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Dan


Dua

[Intro:]
Kurrë nuk e kisha menduar se një ditë do e shihja veten këtu.
Ashtu sikurse kurrë nuk do ta kisha besuar se çfarë mund të isha në gjendje të beja.
Nëse dy ditë më parë do të më kishe pyetur se a besoja në dashuri, përgjigjia ime do të ishte "Po". Ndërsa tani mendoj se njerëzit janë të aftë të jetojnë në iluzionet që krijojnë vetë. S'dua të tregoj për veten se nuk i besoj askujt sekretet e mia. Por tani që nuk i besoj më as vetes, po kthehem nga ti...


Ouh Maria, ouh Maria...
Hekmi do mendime që i kam
Mend't e mia, mend't e mia
Nah-Nah vetes sime s'i besoj


Kuku aj osht i martum
Aj m'don n'snapchat m'shkrun
9 missed calls n'telefon
On on on

2x
Dua
Zemër ti s'e din sesa
Dua
Kurr nuk ki me dit sesa
Vuaj
S'muj mu kon n'kraht e tua

2x
Zemer,
Hajde thirrëm kur je vetëm
Nashta t'kallxoj ca boj tjetër
S’di nëse vij amo pritëm

2x
Ooh yeah,
S'di a ta kom thon sa i mir je
E majna sekretin mes neve
Give it to me nice daddy ooh yeah

2x
Dua
Zemër ti s'e din sesa
Dua
Kurr nuk ki me dit sesa
Vuaj
S'muj mu kon n'kraht e tua

2x
Pse sa herë, une edhe ti
Duhet mu kon larg prej njoni tjetrit
Ti s'e din se sa dua...

Dua
Zemër ti s'e din sesa
Dua
Kurr nuk ki me dit sesa
Vuaj
S'muj mu kon n'kraht e tua...


Vreau

Intro:
Nu m-am gandit niciodata ca intr-o zi ma voi vedea aici.
Așa cum n-aș fi crezut niciodată ce puteam face.
Dacă acum două zile v-ați fi întrebat dacă am crezut în dragoste, răspunsul meu ar fi "Da". În timp ce acum cred că oamenii sunt capabili să trăiască în iluziile pe care le creează. Nu vreau să-mi spun că nu am încredere în tainele mele nimănui. Dar acum, că nu mai am încredere în mine, mă întorc la tine...

Oh Maria, oh Maria
Cred ca am ganduri
Gandeste-te,tine-ma minte
Nu-ti pasa ca eu cred

Ea este martirizata
Ti-am scris pe snapchat
9 apeluri ratate pe telefon

Vreau
Inima ta stie cat de mult
Vreau
Niciodata nu ti-ai pierdut zilele
Frige
Nu rata masina

Inima,
Atunci cand esti singur suna-ma
Nu am vrut sa te las sa pleci cu alta
Nu stiu daca vin

Da Da
Stii cum sa spui bine
E secretul intre noi
Da-mi un tata frumos da da

Vreau
Inima ta stie cat de mult
Vreau
Niciodata nu ti-ai pierdut zilele
Frige
Nu rata masina

De ce, de cate ori tu si cu mine
Trebuie să fie departe unul de celălalt
Stii cat de mult te iubesc...

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018