A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Endri Free Mc

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Endri Free Mc është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, popullore moderne dhe popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 14 Tetor 2016, Endri Free Mc publikon videoklipin "Ku Jemi Ne". Më datë 11 Mars 2017, Endri Free Mc publikon videoklipin "Te Veje Si Te Veje". Në Dhjetor 2017, Steko merr pjesë në Shkodra Fest 3 me këngën "Ja Nisim", në bashkëpunim me Endri Free Mc. Më datë 10 Shkurt 2018, Endri Free Mc publikon videoklipin "I Bekuar". Muzika e këngës u punua nga Endri Free Mc, Vani Rushiti, teksti u shkrua nga vetë Endri Free Mc, ndërsa për orke...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Drinny

Dan Ferizaji

Besim Shabani

Real Rap

Nevruz Fejzo

Shaip Arllati

Benbenni

Caali Agess

Arjon Ajazi

Bazo Agora


Tags: Endri Free Mc

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018