A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Endri Free Mc
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  5

Endri Free Mc është këngëtar. Më datë 14 Tetor 2016, Endri Free Mc publikon videoklipin "Ku Jemi Ne".

Më datë 11 Mars 2017, Endri Free Mc publikon videoklipin "Te Veje Si Te Veje".

Në Dhjetor 2017, Steko merr pjesë në Shkodra Fest 3 me këngën "Ja Nisim", në bashkëpunim me Endri Free Mc.

Më datë 10 Shkurt 2018, Endri Free Mc publikon videoklipin "I Bekuar". Muzika e këngës u punua nga Endri Free Mc, Vani Rushiti, teksti u shkrua nga vetë Endri Free Mc, ndërsa për orkestrimin u kujdes Vin Veli, Vani Rushiti.

Më datë 14 Korrik 2018, Endri Free Mc publikon videoklipin "Kurora Me Lule". Muzika e këngës u punua nga Vani Rushiti, Vojsava Alia, ndërsa për orkestrimin u kujdes Vani Rushiti.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018