A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Endri Free Mc - I Bekuar


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/02/2018

2018-02-10T19:00:00

Muzika & Teksti:

Endri Free Mc

Muzika & Orkestrimi:

Vani Rushiti

Orkestrimi:

Vin Veli


Seç ecja buze detit moj
ku vala puth token
sec te pash ty moj lule
dhe gjeta gjith boten

REF.:
C'ti kerkoj zotit me shum
ne krah ty te te kem
shpirti po me derdhet lume
i bekuar do te jem

Si trendafil ne tavolin
nje ze nje buzeqeshje
dora qe kalon mbi floke
sec me dha kaq etje

REF.:
C'ti kerkoj zotit me shum
ne krah ty te te kem
shpirti po me derdhet lume
i bekuar do te jem

Ne jet do te kemi shum stuhi
perplasje dhe rebeshe
ti moj zemer mos u dridh
ke timen mbeshtetje

REF.:
C'ti kerkoj zotit me shum
ne krah ty te te kem
shpirti po me derdhet lume
i bekuar do te jem

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018