A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Endrit Elshani (Endri)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  1531
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 19 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Endrit Elshani (Endri) është një këngëtar shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Endrit Elshani është një këngëtar i ri dhe kënga e tij e parë "Na dy" ishte shumë e suksesshme. Tani të gjithë e njohin dhe e pëlqejnë dhe e konsiderojnë si Justin Bieber shqiptar, një idhull për të gjithë adoleshentët. Edhe Endri ka një stil të veçantë dhe arriti të sigurojë shumë fansa falë talentit të tij. Endri është nën menaxhimin e Mehmet Elshanit, menaxheri po ashtu i të gjithë artistëve të OnRecords. I pyetur nga teksteshqip.com për kë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

2 🔥🔥

Anëtar i labelit

On Records

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Facebook

Fanpage

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Butrint Imeri

Mozzik

B-Genius

Naim Krasniqi

Adrian Gaxha

Trix (Veli Sahiti)

Nexhat Osmani

Avni Mula

Frederik Ndoci

Gaqo Çako


Tags: Endrit Elshani, Endri

Endrit Elshani (Endri) në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë