A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Dy Zemra” Nga Endri


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  14
[13-11-2015]
Këngëtari i ri Endri sapo ka publikuar edhe këngën e tij më të re, e cila kësaj here është më ndryshe pasi na erdhi me një baladë.

"Dy Zemra" titullohet kënga e cila është punuar me muzikë & tekst nga Filloreta Raçi (një bashkpuntore e Zzap & Chriss), e ndërsa për mixim është përkujdesur Darko Dimitrov.

Videoklipi i këngës është pa ngjyra, bardh e zi & shumë interesant, i pregaditur me mjeshtri nga XL Films.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Endri - Dy Zemra [Teksti dhe Klipi]
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018