A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Endri - Na Dy


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  330

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/12/2014

2014-12-25T17:58:00

Muzika:

Zzap And Chriss

Teksti:

Timi Novoberda (Tim)

Teksti:

Uki Latifi

Video Produksioni:

Pinkmoon Creative

Këngë e albumit:

"Best Of"


Ref 2x
E bojna per chill bejb
me ty du me kon
me ty du me kon
vec nje chill Bejb
mujna na me bo po mujna na me bo

I
Shkojme dika ku jena dy na ska mo
per neve folin po menojn skena shans jo
hajde dalum cdo vend e cdo koh
afer teje ndihena mir per tjerat sgjej koh
dukem mir na e dim jena tmire vet
per dike o problem per ne eshte shum leht
kalojma nice gjith dihet, pse
per ku gjon ti vet nuk je se

E bojna shum nice yeah
Afroju pak ti
hajde ma knej le e krejt bone tash
ti cfare do menyre tjeter
qe tpelqen un e boj
se kurggjo tash sum pengon

Ca ndodh mes neve dyve ejj
Le t mbetet mes neve
e bejna per veten joo
si kallzona krejtve (2x)

Ref 2x
E bojna per chill bejb
me ty du me kon
me ty du me kon
vec chill Bejb
mujna na me bo po mujna na me bo

II
pe vrej qe po don ti vec me mu me kon
as un se du nje tjeter
en ty e gjeta veten
na dy vec na dyy
po e bojna ma ndryshe
asnjen nuk eshte si na
se na sjena si ata se

E bojna shum nice
Afroju pak Yeahh
hajde ma knej le e krejt bone tash
ti cfare do menyre tjeter
qe tpelqen un e boj
se kurrgjo tash sum pengonCa ndodh mes neve dyve ejj
Le t mbetet mes neve
e bejna per veten joo
si kallzona krejtve (2x)

Ref 2x
E bojna per chill bejb
me ty du me kon
me ty du me kon
vec chill Bejb
mujna na me bo po mujna na me bo


Ky tekst u dërgua nga AgustinKartolina (1)

2017-03-06 13:08:15
Dukem mirë na e dimë
Jena t'mirë vetë
Për dikë o problem
Për ne është shumë lehtë
Kalojna nice
Gjithë dihet pse

Krijo Një Kartolinë

Fullscreen


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018