A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Endri - Ikim


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  242

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/05/2015

2015-05-01T18:01:06

Muzika:

Zzap And Chriss

Teksti:

Mozzik

Video Produksioni:

Pinkmoon Creative

Këngë e albumit:

"Best Of"


Kena, kena na kena, kena na, Dashni
Skena, skena faj qe jemi na shhum t'ri
Pe di pot ni po don ti me dal po vi ku je kallxom vi met marr
sa mir ish kon met pas ty knej
krejt senet ishin kon okej
se ti je krejt qka po du met marr e mu largu
se ti je krejt qka po du,aaa

REF 2x:
Ikim na. Ikim na, Ikim na larg
Krejt qka po du osht me kon me ty prap
Ikim na. Ikim na, Ikim na larg
hajde baby ikim ikim sa ma larg

Skena skena qka skena skena qka mebo
ikim ikim na ,vet spo du met lon
sa vjet i ki?ska rendsi ky sen
pe di qe don,po pse ti spo vjen
sa mir ish kon met pas ty knej
krejt senet ishin kon okej
se ti je krejt qka po du met marr e mu largu
se ti je krejt qka po du, aaa

REF 2x:
Ikim na. Ikim na, Ikim na larg
Krejt qka po du osht me kon me ty prap
Ikim na. Ikim na, Ikim na larg
hajde baby ikim ikim sa ma larg

Ref 2x:
I need you every day aaaa
Mi bo me ty un krejt aaaa

Ref 4x:
Ikim na. Ikim na, Ikim na larg
Krejt qka po du osht me kon me ty prap
Ikim na. Ikim na, Ikim na larg
hajde baby ikim ikim sa ma larg


Ky tekst u dërgua nga arianator2Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018