A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Endri - Dy Zemra


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  163

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/11/2015

2015-11-13T18:59:27

Muzika & Teksti:

Filloreta Raçi (Fifi)

Teksti:

Getinjo

Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Orkestrimi:

Zzap And Chriss

Video Produksioni:

XL Films

Këngë e albumit:

"Best Of"


Mos E Le Anash
Ket zemer qe veq Ty po t'don
Mos ëm le anash
Besom Qe Per Ty
Gjithqka Boj
Mos E Le Anash
Ket zemer qe veq Ty pot don
Vetmi ke kriju E mu Mke Harru

Ti Je Andrra Jem (x2)

E kom E kom
Qata qe ti e ke lyp
Ta kom dhon ta kom dhon
Zemren time i ke bo dy
veq em thuj Qka muj
Me bo qe ty Mos Met Lenduu oooo
E ti don nuk di qka don
PO Ko me bo Qmos Qe Neve mos me Na RRzu

Mos E Le Anash
Ket zemer qe veq Ty pot don
Mos ëm le anash
Besom Qe Per Ty
Gjithqka Boj
Mos E Le Anash
Ket zemer qe veq Ty pot don
Vetmi ke kriju E mu Mke Harru

Ti Je AndrraJem (x2)

Po bjen Shi,
po Menoj per ty
Qdo moment Pom Rrin Nkry
veq un e di
Rëndsi te un sa ki
Kallxom ku je se po du un ty met pa

Hala jom tut prit ti ngo
Mos em le ti Kthehu
Mos shko Mos shko Mos shko oo
Un spo du me dit kurgjo
AS edhe nji fjal Boll mo
se s'di mo ,se ska mo
Leee let ndahemi

Mos E Le Anash
Ket zemer qe veq Ty pot don
Mos ëm le anash
Besom Qe Per Ty
Gjithqka Boj
Mos E Le Anash
Ket zemer qe veq Ty pot don
Vetmi ke kriju E mu Mke Harru

Ti Je Andrra Jem (x2)


Ky tekst u dërgua nga  fb30004Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018