A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Endri - Wicked Games


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  38

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/04/2017

2017-04-05T17:20:51

I left my girl back home
I don't love her no more
And she'll never fucking know that
These fucking eyes that I'm staring at

Let me see that ass
Look at all this cash
And I emptied out my cards, too
Now I'm fucking leaning on that

Bring your love, baby,
I could bring my shame
Bring the drugs, baby,
I could bring my pain
I got my heart right here
I got my scars right here

Bring the cups, baby,
I could bring the drank
Bring your body, baby,
I could bring you fame
And that's my motherfucking words, too
Just let me motherfucking love you

Listen, ma, I'll give you all I got
Get me off of this,
I need confidence in myself
yeah yeah yeah oh... hey...
Listen, ma, I'll give you all of me
Give me all of it,
I need all of it to myself
yeah yeah yeah oh...

So tell me you love me
Only for tonight,
only for tonight
yeah yeah yeah oh...
So tell me you love me
Just tell me you love me
Just tell me you love me...

Kartolina (1)

U krijua nga panthera 2018-02-14 10:35:53
I left my girl back home
I don't love her no more
And she'll never fucking know that
These fucking eyes that I'm staring at

Krijo Një Kartolinë

Fullscreen


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018