A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Endri - Si Dje


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  129

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

21/06/2017

2017-06-21T18:00:00

Këngë e albumit:

"Best Of"


Refreni:
Zemren tem ti ku ma le
Ma le, ma le
Jo nuk jem na sikur dje 2X
SI dje, si dje

um kujtohet sikur sot un shum i nxet
e ti mfolshe shum ftoft
mthe ed mos u ngut un tkqyri sikur shok
ma shum dicka me ty sisha kon dakort
dit per dit tu luftu me tbo perveti
nuk e njofsha mir mngrehke ka veti
kjo quhet ndjenj asniher se mshefi
femna osht pika dobt e 1 njeri

emrin emrin qe e man ti cop diamanti cop diamanti
emrin emrin qe e man ti cop diamanti per to merr malli
emrin emrin qe e man ti cop diamanti cop diamanti
si cop diamanti....

Zemren tem ti ku ma le
Ma le, ma le
Jo nuk jem na sikur dje 2X
SI dje, si dje

come back mama pa ty sem vyn fama
se kom dit qe prej teje un do ndahna
ala tu deh si ntakimet e para
buz mi buz tu kriju na zjarr
prej emocioneve kom met pa fjal a
cfar tkeqe bona qe smun me ma fal a
thojn koha sheron plag e mu mqeli varra
ti je 1 mur qe spom len me ec para se..

emrin emrin qe e man ti cop diamanti cop diamanti
emrin emrin qe e man ti cop diamanti per to merr malli
emrin emrin qe e man ti cop diamanti cop diamanti
emrin emrin qe e man ti cop diamanti per to merr malli

bridge:
pse zemren ti sma fale
pse zemren ti sma fale
kallxom i kujna ke faji
kallxom i kujna ke fajiii...

Ref.2


Ky tekst u dërgua nga Gabriel zefiKartolina (3)

2017-10-21 10:42:28
Zemren tem ti ku ma le ma le ma le
Jo nuk jem na sikur dje si dje zemren tem ti ku ma le
2017-10-15 03:50:18
Come back mama pa
Ty sen vyn fama
se kom dit
qe prej teje un
do ndahna
Hala tu deh si takimet e
para
buz mbi buz tu kriju na zjarr.
2017-10-12 17:36:26
Mthe ed mos u ngut
un tkqyri sikur shok
Ma shume dicka me ty
sisha kon dakort

Krijo Një Kartolinë

Fullscreen


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018