A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Endri - Janari  (Feat. Rina)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  187

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

13/12/2017

2017-12-13T19:31:18

Featuring

Rina Balaj

Muzika & Orkestrimi:

Zzap And Chriss


[Rina:]
Bora E Janarit shume kujtime i ringjalli
Bora E Janarit shume kujtime i ringjalli
Koha shkon e nuk kthehet prap
Shum ma mir ishim kan bashk
Koha shkon e nuk kthehet prap
Shum ma mir ishim kan bashk

[Endri:]
Bora e Janarit shume kujtime i ringjalli
Bora e Janarit shume kujtime i ringjalli
Koha shkon e nuk kthehet prap
Shum ma mir ishim kan bashk
Koha shkon e nuk ktheht prap
Shum ma mir ishim kan bash

[Rina:]
Sdu me te lon ne faj
Veq sa here t'kom thirr
Gjithmone ke ik
Pse nuk jena mo bashk
Qyky sen e kom dit
Qa ndodhi du me dit
Pse mos me kan naaa
Sa shum kom prit
Veq niher mem thirr prap
Pse nuk jena mo bashk
Pse nuk jena mo baaashhk

[Endri 2x:]
Du me kthy prap
Senet qe kan ndodh
Me ty mi bo prap
Ska lidhje nese jena larg
Se menen te ti e kam
Qdo happ

[Rina:]
Bora e Janarit shume kujtime i ringjalli
Bora E Janarit shume kujtime i ringjalli
Koha shkon e nuk kthehet prap
Shum ma mir ishim kan bashk
Koha shkon e nuk kthehet prap
Shum ma mir ishim kan bashk

[Endri:]
Bora e Janarit shume kujtime i ringjalli
Bora E Janarit shume kujtime i ringjalli
Koha shkon e nuk kthehet prap
Shum ma mir ishim kan bashk
Koha shkon e nuk kthehet prap
Shum ma mir ishim kan bashk

At merr ty per mu malli
Kur je vetem n'dhom

[Rina:]
Sa keq kur tjert per neve thojn
Kta veq jan kan

[Endri:]
Po du met pas apet
Gabime skam me bo

[Rina:]
Nese e man fjalen
Nese e man fjalen
Kurr vet ske me kan

[Endri 2x:]
Du mi kthy prap
Senet qe kan ndodh
Me ty mi bo prap
Ska lidhje nese jena larg
Se menen te ti e kam
Qdo hap

[Rina:]
Bora E Janarit shume kujtime i ringjalli
Bora E Janarit shume kujtime i ringjalli
Koha shkon e nuk kthehet prap
Shum ma mir ishim kan bashk
Koha shkon e nuk kthehet prap
Shum ma mir ishim kan bashk

[Endri:]
Bora e Janarit shume kujtime i ringjalli
Bora E Janarit shume kujtime i ringjalli
Koha shkon e nuk kthehet prap
Shum ma mir ishim kan bashk
Koha shkon e nuk kthehet prap
Shum ma mir ishim kan bashk


Ky tekst u dërgua nga ElizaKartolina (6)

U krijua nga Meglisa 2018-03-21 14:02:41
Du mi kthy prap
Senet qe kan ndodh
Me ty mi bo prap
Ska lidhje nese jena larg
Se menen te ti è kam
Qdo hap
U krijua nga endri bardha 2018-01-06 06:15:15
At merr ty per mu malli
Kur je vetem n'dhom
2018-01-02 07:33:07
Koha shkon e nuk kthehet prap
Shum ma mir ishim kan bashk
2017-12-16 12:46:39
Po du met pas apet
Gabime skam me bo
Nese e man fjalen
Nese e man fjalen
Kurr vet ske me kan
2017-12-14 19:34:01
Se menen te ti e kam nqdo hap
2017-12-13 15:45:10
Bora e Janarit shum e kujtime i ringjalli
Bora e Janari shume kujtime i ringjalli
Koha shkon e nuk kthehet prap
Shum ma mir ishim kan bashk
Kiha shkon e nuk kthehet prap
Shum ma mir ishim kan bashk

Krijo Një Kartolinë

Fullscreen


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018