A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Endri - Qa Ndodhi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  81

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/03/2018

2018-03-17T14:00:10

Qa ndodhi me ndryshu ti
(Qa ndodhi)
Zemer pse po ma lodh trunin
Mos ma qo posht munin
Kom pi shum e pom vjen munim

Qa ndodhi me ndryshu ti
(Qa ndodhi)
Zemer pse po ma lodh trunin
Mos ma qo posht munin
Kom pi shum e pom vjen munim

Pom lun ti krejt
Pom lun ti krejt
Sot thu qe mdon
Neser sje e njejt

Pom lun ti krejt
Pom lun ti krejt
Edhe pse nuk fol
N'syt e tu e vrej
Veq po du me dit qa ndjen
Qata du me dit a ja vlen
Veq po du me dit qa ndjen
Qata du me dit a ja vlen

2x:Cdo lidhje ka skena palidhje
Perlame idhnime edhe
Shum shkrime
Gabime, Krejt bojna gabime e di qe ndjehen mir tu fol mas shpine

2x:Qa ndodhi me ndryshu ti
(Qa ndodhi)
Zemmer pse po ma lodh trunin
Mos ma qo posht munin
Kom pi Shum e pom wjen munim
Qa ndodhi me ndryshu ti
(Qa ndodhi)
Zemmer pse po ma lodh trunin
Mos ma qo posht mundin
Kom pi Shum e pom vjen munim

Ec prekem ti ti qetsom
(Qetsom)
Jom vet une se ty nuk tkom
(Nuk tkom)
Sdu skena lej skenat kuptom
Ec prekum ti ti ti ti

Aje Aje Aje
Pi kqyr senet n'detaje
Krejt prej teje qka po du
Veq fjalen ti maje
Ti ti ti ti fjalen maje

2x:Cdo lidhje ne skenat palidhje
Perlarje idhnime edhe shum shkrime
Gabime, Krejt bojna gabime e di qe
Ndjehen mir tu fol mas shpine

Qa ndodhi me ndryshu ti
(Qa ndodhi)
Zemmer pse po ma lodh trunin
Mos ma qo posht munin
Kom pi Shum e pom vjen munim

Qa ndodhi me ndryshu ti
(Qa ndodhi)
Zemmer pse po ma lodh trunin
Mos ma qo posht munin
Kom pi Shum e pom vjen munim


Ky tekst u dërgua nga Eljesa ShabaniKartolina (3)

2018-05-24 12:45:09
Qa ndodhi me ndryshu ti
(Qa ndodhi)
Zemer pse po ma lodh trunin
Mos ma qo posht munin
Kom pi shum e pom vjen munim
U krijua nga siliiiiiiiiiii 2018-05-10 08:57:41
Ec prekem ti ti qetsom
Jom vetem nese ty nuk
tkom (Nuk tkom)
Sdu skena lej skenat
kuptom Ec prekem ti
2018-05-08 08:44:39
Qa ndodhi me ndryshu.

Krijo Një Kartolinë

Fullscreen


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018