A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Berat 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
BIOGRAFIA: Enia është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Prill 2006, Enia merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Per Djalin Qe Dua"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Eniada

Ola

Matilda Mati

Ayssel Kristuli

Sara Kapo

Jenny Jonas

Bulza Fejzullahu

Bena

Klaudia D.

Iva Aliko


Tags: Enia

Krijo Një Kartolinë