A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Enis Bytyqi - Vajzen Qe E Dashuroj


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  12

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/12/2009

2009-12-16T19:59:44

nje dit kur dola nga shtepia i shkreti takova nje vajz qe ne zemer me mbeti duke ecur ngadal e me shiqim te leht ishte ajo vajz qe e doja perjet
I habitur nga bukuria u dashurova menjeher kete vajz te bukur ta dua gjitheher
me vetulla te holla e syt e zinj tjeter gje nuk doja perveq dashurin

O bukuri e gjall qe mua me roberove me bere rrob dhe ngroht me perqafove
tani un i shkreti qdo dit te shiqoj ne kete jet te bukur me ty dua ta jetoj
ndonjeher te kam afer e dua te ledhetoj e sa e sa shum te puthi e te perqafoj

dua te jetoj per ty
dhe te vdes per ty
qdoher kur te shiqoj ti me prek disi

refreni 2


Ky tekst u dërgua nga Mirjeta Jonuzi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018