A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Enis Bytyqi - O Shpirt O Xhan


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  41

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2011

2011-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"A Thu Jam I Keq"


I harruar i tradhtuar njeri i pavler
kam nje vash qe shum e deshta
sod kam met i mjer
as akrepat nuk levizin ma
a e din moj qa me ke ba

Ref:2 o shpirt o xhan o yll o drit
oo jeta ime sa shum jam merzit
vetem ty te pata tash se di pse jam gjall
me kke lan
te vrar.

Tash i huaj e po vuaj sa shum me mungon
pse ma bane ket te keqe kur e ke dit se shkon
as akrepat nuk levizin ma
a e din mos se qa me ke ba
Ref:2
o shpirt o xhan o yll o drit
oo jeta ime sa shum jam merzit
vetem ty te pata tash se di pse jam gjall
me kke lan
te vrar.

Ref:3 O shpirt o xhan o yll o drit
oo jeta ime sa shum jam merzit
vetem ty te pata tash se di pse jam gjall
me kke lan
te vrar.


Ky tekst u dërgua nga Xonushe:p.
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018