A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Enis Bytyqi - Tjetri T'ka Nafak


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2011

2011-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"A Thu Jam I Keq"


Pj.1

Pikon Loti me djeg Malli,
Se Dashnorja me ka Lene.
Si t'ia beje une ketij halli,
Vet kam mbet askend se kam.
Ku ta gjej nje tjeter ,
Me e hjek mall te vjeter.
Se Kam Ate Nafak,
Prap me e pas Ngat.

Ref.

Dit e mir Fat Kush ka,
Shihet Mir o Ne Sabah,
Paskam qen hiq pa fat,
Tjetri t'ka Nafak.

Pj.2

Ti e Vrave Zemren Time,
S'paske pas Gjynah per mu.
Ateher kur me shum te deshta,
Me braktise Me je Largu.
Ku ta gjej nje tjeter ,
Me e hjek mall te vjeter.
Se Kam Ate Nafak,
Prap me e pas Ngat.


Ky tekst u dërgua nga  Rijad
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018