A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Enis Bytyqi - A Thu Jam I Keq


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  45

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2011

2011-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"A Thu Jam I Keq"


Dashnia nuk ka lezet kur nuk kemi muhabet, po e ndjej se ke fillu nga un me u ftoh krejt.Dashnia nuk po na shkon, syri jot po te tregon. Thuaje zemer sa nuk u ba voneee.

Me mungon kur nuk flet ti asnje fjale, me shqetson ti kur nuk do me dal.

2x ref: A thu jam i keq a thu deshirat sti kam plotsu, a thu dot te mbetsh ti nmendje nmeshkuj te huj

Dashnia nuk shkon me zor ma mire po i themi boll, se sa shum ti ke ndryshu ma mire thuj ste du.

Dashnia nuk po na shkon, syri jot po te tregon. Thuaje zemer sa nuk u ba voneee.

2x ref: A thu jam i keq a thu deshirat sti kam plotsu, a thu dot te mbetsh ti nmendje nmeshkuj te huj

Me mungon kur nuk flet ti asnje fjale, me shqetson ti kur nuk do me dal.

3x ref: A thu jam i keq a thu deshirat sti kam plotsu, a thu dot te mbetsh ti nmendje nmeshkuj te huj


Ky tekst u dërgua nga Nerxhivanja
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018