A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Enis Bytyqi - Ah Dashuri E Pare


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/08/2012

2012-08-17T12:15:35

skam faj qe te dua ,gjithcka je per mua te kam yll te kam jete ty te dua me te vertete. me ty jeta ime jetoj shume kujtime takimet me ty e rriten ket dashuri.

ref:ah dashuri e pare mbetesh zemer mbetesh mall ah qenka e vertet qe s harrohesh kurre nket jet 2x

ti je fryma ime mban gjalle zemren time te dua pa kufi je e para dashuri. per ty me qan zemra mos te rritet mendja te dua skam me fjale dashuria ime e pare

ref:ah dashuri e pare mbetesh zemer mbetesh mall ah qenka e vertet qe s harrohesh kurre nket jet 2x


Ky tekst u dërgua nga nexhmije
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018