A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Enis Bytyqi - Sillesh


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  107

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/12/2015

2015-12-29T17:01:02

Teksti:

Getinjo

Muzika & Orkestrimi:

Zzap And Chriss

Video Produksioni:

Daniel Joveski
hej ama ndjenjen ti falma
se sun po nalna
tu pi per ty tu pi per ty
e amla shijen si mjalta
veq pak ti falma
kete dashuri kete dashuri.
e pranoj pa prit o shpirt
kur te pash nje moment
nje qast kur zemren ty ta dhash
e pranoj pa prit o shpirt
kur te pash nje moment
nje qast kur zemren ty ta dhash .
aaaa

2x
sillesh ti zemer sillesh
prap afer me rri
e di qe po ta kana
bashk me mu po pin
sillesh ti zemer sillesh
prap afer me rri
e di qe po ta kana
veq me mu po pin
hej ama ndjenjen ti falma
se sun po nalna
tu pi per ty tu pi per ty
e amla shijen si mjalta
veq pak ti falma
kete dashuri kete dashuri.

2x
ama buzen se buzen du
mos e vono mos e vono
jo nuk ka si ti
jo ska si ti
jo ska si ti
aaaa

4x
sillesh ti zemer sillesh
prap afer me rri
e di qe po ta kana
bashk me mu po pin
sillesh ti zemer sillesh
prap afer me rri
e di qe po ta kana
veq me mu po pin


Ky tekst u dërgua nga Besarta StubllaKartolina (2)

U krijua nga Dila 2018-09-16 13:51:35
Ama buzën se buzën du
Mos e vono, mos e vono
2018-05-03 10:40:41
sillesh ti zemer sillesh
prap afer me rri
e di qe po ta kana
bashk me mu po pin
sillesh ti zemer sillesh
prap afer me rri

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018