A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Enis Bytyqi - Mall


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  174

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/03/2017

2017-03-26T16:29:502x
Sa vite kan kaluar
Sot nuk jemi bashk
A e din sa tkam dashur
Pyte ke tha pash
U pajtove qe mharrove
Ndjenjat per mu i largove
U pajtove qe mharrove
Prap ne shpirt te mbaj

2x
Lejom me u plak me ty
Me u bo njo na dy
Un po du met pas ty temen
E spo du met pas veq femen

2x
Po tsho si hije po mo nuk je
Nuk ka mo sot se qysh u kon dje
Un hala i vjetri
A e din se sa kam mall

2x
Sa vite kan kaluar
Sot nuk jemi bashk
A e din sa te kam dashur
Pyte ke tha pash
U pajtove qe mharrove
Ndjenjat per mu i largove
U pajtove qe mharrove
Prap ne shpirt te mbaj

Skam faj
Skam faj
Je kon e vetmja per mu
Une vet tkom lazdru
E tash mke harru
Kam dasht
Met pas
E ti vet mke lendu
edhe vet je largu
Ti je largu

Sa vite kan kaluar
Sot nuk jemi bashk
A e din sa tkam dashur
Pyte ke tha pash
U pajtove qe mharrove
Ndjenjat per mu i largove
U pajtove qe mharrove
Prap ne shpirt te mbaj


Ky tekst u dërgua nga DKartolina (6)

U krijua nga Laureta 2018-08-16 08:43:49
U pajtove që m'harrove
Ndjenjat për mu i largove
U pajtove që m'harrove
Prapë n'shpirt të mbaj
2018-08-01 18:20:46
Sa vite kanë kaluar
Sot nuk jemi bashkë
A e din sa t'kam dashur
Pyte ke tha pashë
2018-07-27 14:44:41
Lejom me u plak me ty
Me u bo njo na dy
Un po du met pas ty temen
E spo du met pas veq femen
2018-05-15 11:13:15
prap ne shpirt te mbaj
U krijua nga Leory 2018-05-09 23:05:40
Sa vite kane kaluar
Sot nuk jemi bashkë
U krijua nga AG" 2018-02-27 18:45:34
Skam faj
Je kon e vetmja per mu
Une vet tkom lazdru
E tash mke harru

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018