A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Enis Bytyqi - Inati


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  71

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/10/2017

2017-10-15T18:00:00

2x
Se di a ta fali,
Krejt te ti o faji,
Lotet sun i nali,
Sa me vjen inati

Tu numru jam,
ditet qe sjem bashk tu lexu jam sms gjdo bashk,
Tu menu jam dhimbjen a me qit jasht,
ku me shku tash na dy jena msu bashk,
Mke lon me lot ne faqe, mke thon kom siperfaqe, sjena mo a u knaqe knaqe, sjena mo a u knaqe knaqe.

2x
Se di a ta fali,
Krejt te ti o faji,
Lotet sun i nali,
Sa me vjen inati

Amo zemer te ti e kom mendjen,
Ti ma ke mar zemren, veq per ty kom zemer oooh,
Pom dhemb shpirti qe mo nuk po nihmi, sa her qe po shihmi, so i njet mo filmi ooooh,
Mke lon me lot ne faqe, mke thon kom siperfaqe, sjena mo a u knaqe knaqe, sjena mo a u knaqe knaqe.

2x
Se di a ta fali,
Krejt te ti o faji,
Lotet sun i nali,
Sa me vjen inati

Ti mendon se nuk ma nin, 2x
Kurdo tjert mas teje vin, 2x

4x
Se di a ta fali,
Krejt te ti o faji,
Lotet sun i nali,
Sa me vjen inati


Ky tekst u dërgua nga Semra H.Kartolina (5)

U krijua nga Silin 2018-10-18 07:53:54
Te ti e kom mendjen
Ti ma ke marr, zemër
Veq për ty kom zemër
U krijua nga Silin 2018-10-12 09:17:22
Tu menu jam dhimbjen
A me qit jasht?
Ku me shku tash?
Na dy jena msu bashk
U krijua nga Ali 2018-09-30 19:25:19
Tu numru jam
Ditët që s'jem bashk
Tu lexu jam sms
Gjdo bashk
2018-09-08 14:24:36
S'e di a ta fali
Krejt te ti o faji
Lotët sun i nali
Sa më vjen inati
2018-08-17 06:31:40
Ti mendon se nuk ma nin,
Kur do tjert mas teje vin

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019