A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Enis Bytyqi - Ti!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/03/2019

2019-03-10T20:00:03

Muzika & Teksti:

Enis Bytyqi


Zemër, a të kan mungu...
ndjenjat që çdo ditë ti kam dhuru?
Se ke prit ti që s'mundesh pa mu
Se ke dit ti ça ke konsumu
Si memorial dashurie jam dasht
Si erë e malit ike ti avash avash
Si memorial dashurie jam dasht
E t'vizitoje tash
Ku unazën ty ta dhashë

[REF. 2x:]
Ti! Ke pas ne dore shumë dashuri
Sa pasuri as vetë s'e di
Jo nuk e di hala s'e di
çka humbe ti

Një pjesë të jetës ti ma more
Dhe kurrë nuk ma ktheve
Sa më larg shkoj
Ty më shumë t'mendoj
Po zemrën ma theve
Ta dhurova, ta dhurova
Dhe në fund t'gjitha ti lejova
E mohova, e mohova
Deri tash që me këto sene shumë gabova

[REF. 2x:]
Ti! Ke pas ne dore shumë dashuri
Sa pasuri as vetë s'e di
Jo nuk e di hala s'e di
çka humbe ti


Ky tekst u dërgua nga ArllyKartolina (3)

2019-05-01 11:07:30
Zemër, a të kanë mungu?
Ndjenjat që çdo ditë ti kam dhuru
S'e ke prit ti që s'mundesh pa mu
S'e ke dit ti ça ke konsumu
2019-03-11 11:32:12
Ti ke pas me m'dhon
Shumë dashuri sa pasuria
As vetë s'e di
Jo nuk e di hala s'e di
Qka humbe ti
2019-03-11 10:00:48
Një pjesë të jetës
ti ma more
Dhe kurrë nuk ma ktheve
Sa më larg shkoj
Ty më shumë t'mendoj
Po zemrën ma theve

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...