A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Enis (Last King's)

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Shkup 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
Enis (Last King's) është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gansito

Lila

Cali

Wolfman

Dit

Mary X

Agon Istogu

Enemy

AndosOne

Labbi


Tags: Enis, Last King's, Enis Jahiji

Krijo Një Kartolinë